ФОТОГРАФИЯ

1 възрастова група

1 място

Вилиана Велкова -Царево-България

ръководител-Янка Василева

 

Стефания Стефанова -Варна-България

ръководител-Надежда Шипкова

 

2 място

Адрияна Петрова-Попово-България

ръководител-Марияна Димитрова

 

Ева Бориславова -Варна-България

ръководител-Надежда Шипкова

 

3 място

Мирослав Андреев-Разград-България

ръководител-Георги Иванов

 

Павел Тотев -Варна-България

ръководител-Надежда Шипкова

 

Мария Илиева -Варна-България

ръководител-Димитрина Неделчева

 

Десислава Димитрова-Полски Тръмбеш-България

ръководител-Маринела Иванова

 

4 място

Божидара Занкова-Разград-България

ръководител-Веселина Йотова

 

Даниела Михайлова -Варна-България

ръководител-Надежда Шипкова

 

Симона Дочева -Варна-България

ръководител-Надежда Шипкова

 

Симона Тотева -Варна-България

ръководител-Надежда Шипкова

 

Мария-Магдалена Купенова -Царево-България

ръководител-Янка Василева

 

Божидара Атанасова-Ботевград-България

ръководител-Христина Димитрова

 

Петя Иванова-Ботевград-България

ръководител-Христина Велчева

 

Симеон Петров-Царево-България

ръководител-Златина Прокопова

 

Йордан Йорданов-Полски Тръмбеш-България

ръководител-Маринела Иванова

 

Калоян Василев-Полски Тръмбеш-България

ръководител-Маринела Иванова

 

Сияна Ангелова-Полски Тръмбеш-България

ръководител-Маринела Иванова

 

Христо Гочев-Полски Тръмбеш-България

ръководител-Маринела Иванова

 

Полина Георгиева-Полски Тръмбеш-България

ръководител-Маринела Иванова

 

2 възрастова група

1 място

Даниелс Бауманис-Равда-България

ръководител-Димитрина Пинкова

 

Симеон Симеонов-Варна-България

ръководител-Надежда Шипкова

 

2 място

Максим Мохов-Равда-България

ръководител-Димитрина Пинкова

 

Маргрет Андонова -Стара Загора-България

ръководител-Йовка Янчева

 

Магдалена Димитрова-Разград-България

ръководител-Милен Митев

 

Мелек Кадри-Разград-България

ръководител-Милен Митев

 

Надежда Цанова-Разград-България

ръководител-Милен М

 

 

3 място

Сандра Радева-Търговище-България

ръководител-Катерина Милева

 

Йоанна Николова-Търговище-България

ръководител-Катерина Милева

 

Владина Тихолова  -Кюстендил-България

ръководител-Детелина Тихолова

 

Кремена Кръстева-Разград-България

ръководител-Георги Иванов

 

Габриела Петрова -Равда-България

ръководител-Димитрина Пинкова

 

Доника Дънекова-Равда-България

ръководител-Димитрина Пинкова

 

Мария Бакумцева-Равда-България

ръководител-Димитрина Пинкова

 

Калин Венциславов-Роман-България

ръководител-Лиляна Бенчева

 

Лора Узунова-Варна-България

ръководител-Надежда Шипкова

 

Александър Боженски-Варна-България

ръководител-Надежда Шипкова

 

Лора Бъчварова-Варна-България

ръководител-Надежда Шипкова

 

Никол Русева-Варна-България

ръководител-Надежда Шипкова

 

Соня Маркова-Варна-България

ръководител-Надежда Шипкова

 

Александра Иванова-Кърджали-България

ръководител-Антония Грозева

 

Неда Митева-Разград-България

ръководител-Милен Митев

 

Жасмин Николова-Перник-България

ръководител-Емилия Никифорова

 

Петър Димитров-Перник-България

ръководител-Емилия Никифорова

Теодора Петрова-Габрово-България

ръководител-Пенка Йотева

 

Елеонора Буковска-Казанлък-България

ръководител-Галя Иванова

 

4 място

Аделина Рашкова-Гавраилово-България

ръководител-Мария Божекова

 

Александра Драгоманова-Варна-България

 

Росица Шишкова-Разград-България

ръководител-Георги Иванов

 

Виктория Неделчева-Разград-България

ръководител-Георги Иванов

 

Елеонора Самунева -Равда-България

ръководител-Димитрина Пинкова

 

Даниела Цветкова-Равда-България

ръководител-Димитрина Пинкова

 

Кирил Димов-Казанлък-България

 

Евлоги Иванов-Попово-България

ръководител-Марияна Димитрова

 

Алекс Николов-Варна-България

ръководител-Надежда Шипкова

 

Илина Военкина-Варна-България

ръководител-Надежда Шипкова

 

Никита Военкина-Варна-България

ръководител-Надежда Шипкова

 

Юлия Георгиева-Варна-България

ръководител-Надежда Шипкова

 

Венцислав Стоев-Варна-България

ръководител-Стойна Илиева

 

Касандра Недялкова-Дряново-България

 

Виктория Недялкова-Дряново-България

 

Никол Димитрова-Габрово-България

ръководител-Пенка Йотева

 

Рената–Крис Алтънова -Габрово-България

ръководител-Пенка Йотева

 

3 възрастова група

1 място

Димитър Маринов-Попово-България

ръководител-Марияна Димитрова

 

Александра Александрова-Търговище-България

ръководител-Катерина Милева

 

2 място

Ася Андреева-Разград-България

ръководител-Георги Иванов

 

Симона Андреева-Разград-България

ръководител-Георги Иванов

 

Станимира Начева-Разград-България

ръководител-Георги Иванов

 

Ралица Димитрова-Русе-България

 

Боян Драгомиров -Варна-България

ръководител-Надежда Шипкова

 

Калоян Андреев -Варна-България

ръководител-Стойна Илиева

 

Емил Ковачев-Добрич-България

ръководител-Албена Лунгова

 

Атанаска Жечева-Бургас-България

ръководител-Илияна Мелникова

 

Зейнеб Юсеин-Руен-България

ръководител-Иванка Атанасова

 

Фатме Билял-Руен-България

ръководител-Иванка Атанасова

 

3 място

Анисия Димитрова-Пазарджик-България

 

Нури Нури-Разград-България

ръководител-Георги Иванов

 

Константин Коцев-Разград-България

ръководител-Георги Иванов

 

Деяна Димитрова -Разград-България

ръководител-Веселина Йотова

 

Мартина Пеева -Разград-България

ръководител-Веселина Йотова

 

Пола Димитрова-Ботевград-България

ръководител-Иванка Димова

 

Станиела Рускова -Сливен-България

ръководител-Пенка Стоянова

 

Желислав Николаев -Варна-България

ръководител-Надежда Шипкова

 

Калина Жекова -Варна-България

ръководител-Надежда Шипкова

 

Мария Куртева -Варна-България

ръководител-Надежда Шипкова

 

Никол Ангелова -Варна-България

ръководител-Надежда Шипкова

 

Надежда Илиева-Варна-България

ръководител-Елвира Георгиева

 

Антон Филипов-Кърджали-България

ръководител-Антония Грозева

 

Катрина Димова-Кърджали-България

ръководител-Антония Грозева

 

Маргарита Петрова-Кърджали-България

ръководител-Антония Грозева

 

Габриела Димитрова-Разград-България

ръководител-Милен Митев

 

Елена Кичукова-Бургас-България

ръководител-Илияна Мелникова

 

Айше Шабан-Руен-България

ръководител-Иванка Атанасова

 

Бедрие Адем-Руен-България

ръководител-Иванка Атанасова

 

Мийрем Шюкрю-Руен-България

ръководител-Иванка Атанасова

 

Фатмегюл Хасан-Руен-България

ръководител-Иванка Атанасова

 

Гюлсум Исмаил-Руен-България

ръководител-Иванка Атанасова

 

Емине Кадир-Руен-България

ръководител-Мария Чанева

 

Хафизе Ахмед-Руен-България

ръководител-Мария Чанева

 

4 място

Славея Антонова-Кюстендил-България

ръководител-Детелина Тихолова

 

Мария Шишкова-Разград-България

ръководител-Георги Иванов

 

Мария Кръстева-Разград-България

ръководител-Георги Иванов

 

Кристина Кирилова-Разград-България

ръководител-Георги Иванов

 

Йоана Иванова-Попово-България

ръководител-Юлия Василева

 

Христо Нинов-Чирпан-България

ръководител-София Генова

 

Живка Драганова-Варна-България

ръководител-Стойна Илиева

 

Йоана Тодорова-Варна-България

ръководител-Стойна Илиева

 

Силвена Атанасова-Варна-България

ръководител-Стойна Илиева

 

Серин Мустафа-Варна-България

ръководител-Надежда Иванова

 

Теодора Симова-Варна-България

ръководител-Елвира Георгиева

 

Радина Романова-Варна-България

ръководител-Елвира Георгиева

 

Ачелия Халил-Кърджали-България

ръководител-Антония Грозева

Елена Севастиянова-Бургас-България

ръководител-Илияна Мелникова

 

Гюлсум Али-Руен-България

ръководител-Иванка Атанасова

 

Кадрие Халил-Руен-България

ръководител-Иванка Атанасова

 

Нурие Адем-Руен-България

ръководител-Иванка Атанасова

 

Хатче Осман-Руен-България

ръководител-Иванка Атанасова

 

Айше Мехмед-Руен-България

ръководител-Мария Чанева

 

Джафер Лазаров-Руен-България

ръководител-Мария Чанева

 

Зийнеб Ахмед-Руен-България

ръководител-Мария Чанева

 

Иванина Колева-Казанлък-България

ръководител-Галя Иванова

 

4 възрастова група

1 място

Деница Димова-Несебър-България

 

3 място

Милена Радоева-Свети Влас-България

 

 

ПОЕЗИЯ

1 възрастова група

2 място

Боян Радойчев-Габрово-България

ръководители-Миглена Балканджиева, Даниела Казанджиева

 

Стоян Стоянов-Шумен-България

ръководител-Силвия Маринова

 

3 място

Елена Николова-Габрово-България

ръководители-Росица Димитрова, Антония Ямалиева

 

Габриела Стоянова-Шумен-България

ръководител-Силвия Маринова

 

4 място

Симона Йовчева-Казанлък-България

ръководител-Валентина Димова

 

2 възрастова група

1 място

Велина Денева-Пловдив-България

ръководител-Горица Петрова

 

Габриела Миролюбова-Ловеч-България

ръководител-Теменужка Манолова

 

2 място

Касандра Недялкова-Дряново-България

 

Габриела Тончева-Карнобат-България

ръководител-Светлана Иванова

 

3 място

Виктория Недялкова-Дряново-България

 

Яна Димитрова-Шумен-България

ръководител-Силвия Маринова

 

Габриела Стоянова-Шумен-България

ръководител-Силвия Маринова

 

Селин Салиева-Шумен-България

ръководител-Силвия Маринова

 

Геновева Трифонова-Казанлък-България

ръководител-Валентина Димова

 

Кирил Димов-Казанлък-България

ръководител-Валентина Димова

 

Петромира Стоилова-Карнобат-България

ръководител-Светлана Иванова

 

4 място

Андреа Маркова-София-България

ръководител-Рени Стоичкова

 

Дарина Мартева-Шумен-България

ръководител-Силвия Маринова

Габриела Стоянова-Шумен-България

ръководител-Силвия Маринова

 

Гергана Митевска-Варна-България

ръководител-Магдалена Маркова

 

Анжела Маринова-Варна-България

ръководител-Магдалена Маркова

 

Анна-София Недева-Пловдив-България

ръководител-Диляна Ендарова-Шехова

 

3 възрастова група

1 място

Милица Иванова-Варна-България

ръководител-Магдалена Маркова

 

2 място

Стефани Ангелова-Варна-България

ръководител-Магдалена Маркова

 

Александър Габровски-Варна-България

ръководител-Магдалена Маркова

 

3 място

Мариям Димитрова-Царево-България

ръководител-Донка Прокопова

 

Маргарита Славова-Варна-България

ръководител-Магдалена Маркова

 

4 място

Даница Костова-Варна-България

ръководител-Магдалена Маркова

 

ПРОЗА

1 възрастова група

2 място

Никол Славова-Царево-България

ръководител-Янка Василева

 

Ния Чамурова-Габрово-България

ръководители-Миглена Балканджиева, Даниела Казанджиева

 

3 място

София Старчева-Варна-България

ръководител-Магдалена Маркова

4 място

Моника Добрева-Разград-България

ръководител-Нуртен Ферзуева

 

Валентин Павлов-Кънчево-България

ръководител-Събина Цокева

 

Идил Илиязова-Разград-България

ръководител-Веселина Йотова

 

2 възрастова група

2 място

Надежда Попска-Ловеч-България

ръководител-Полина Георгиева

 

Мария Недялкова-Царево-България

ръководител-Донка Прокопова

 

3 място

Габриела Миролюбова-Ловеч-България

ръководител-Теменужка Манолова

 

Антония Чалъкова-Пловдив-България

ръководител-Горица Петрова

 

4 място

Красимира Йорданова-Кичево-България

ръководител-Виктория Жекова

 

Рената-Крис Алтънова-Габрово-България

ръководител-Пенка Йотева

 

Мария-Магдалена Стоянова-Карнобат-България

ръководител-Светлана Иванова

 

Вивиан Милкова-София-България

ръководител-Хектор Куенка

 

Ивана Тодорова -Несебър-България

ръководител-Таня Кехайова

 

3 възрастова група

1 място

Боян Пенев-Варна-България

ръководител-Магдалена Маркова

 

 

 

3 място

Даниела Тисовска-Пловдив-България

 

Дияна Дамянова-Шумен-България

ръководител-Силвия Маринова

 

Лъчезар Йорданов-Казанлък-България

ръководител-Валентина Димова

 

Катерина Добрева-Варна-България

ръководител-Магдалена Маркова

 

4 място

Маринела Гетова-Пловдив-България

 

Йоана Тодорова-Варна-България

ръководител-Стойна Илиева

 

Анатея Георгиева-Пловдив-България

 

Милица Иванова-Варна-България

ръководител-Магдалена Маркова

 

Пола Димитрова-Правец-България

ръководител-Фиданка Костуркова

 

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО

1 възрастова група

1 място

Хиляй Фикрет -Търговище-България

ръководител-Магдалена Стоянова

 

2 място

Виктория Иванова-Стара Загора-България

ръководител-Стоянка Вълкова

 

Данаил Ангелов-Шумен-България

ръководител-Светлана Чифлигарова

 

Никол Стоичкова -Търговище-България

ръководител-Магдалена Стоянова

 

Алис Сунаева-Търговище-България

ръководител-Нели Димитрова

 

3 място

Владимир Петков-Стара Загора-България

ръководител-Иглика Ангелова

Симона Аврамова-Стара Загора-България

ръководител-Янка Миндова

 

Цветелина Икономова-Стара Загора-България

ръководител-Христинка Стоянова

 

Дениз Рухи-Шумен-България-ръководител

Светлана Чифлигарова

 

Дария Иванчева-Враца-България

 

Борис Петков-Несебър-България

ръководители-Антоанета Златкова, Симона Великова

 

Лилия Благоева-Несебър-България

ръководители-Антоанета Златкова, Симона Великова

 

Беррин Хаджъ-Казанлък-България

ръководител-Катя Зографова

 

Цветомира Кметска-Бургас-България

ръководител-Несрин Караалиева

 

4 място

Александра Иванова-Стара Загора-България

ръководител-Янка Миндова

 

Тея Владимирова-Шумен-България

ръководител-Светлана Чифлигарова

 

Йоана Тодорова -Шумен-България

ръководител-Светлана Чифлигарова

 

Сияна Маркова-Враца-България

 

Маргарита Георгиева-Несебър-България

ръководители-Пенка Стойкова, Силвия Бодурова-Георгиева

 

Петър Хараламбов-Несебър-България

ръководители-Пенка Стойкова, Силвия Бодурова-Георгиева

 

Алисия Голубева-Несебър-България

 

 

2 възрастова група

1 място

Вяра Пенчева-Габрово-България

ръководител-Елиза Ковачева-Цокова

 

Виктория Михайлова-Сливен-България

ръководител-Снежина Великова

 

Михаела Михайлова-Сливен-България

ръководител-Снежина Великова

 

Йоан Алексиев-Сливен-България

ръководител-Снежина Великова

 

Преслава Иванова-Казанлък-България

ръководител-Галя Иванова

 

Ивета Генева-Казанлък-България

ръководител-Галя Иванова

 

Анна Буковска-Казанлък-България

ръководител-Галя Иванова

 

Михаил Иванов-Ловеч-България

ръководител-Кремена Попова

 

2 място

Йоана Шивикова-София-България

ръководител-Николинка Климукова

 

Даная Галинова-Шумен-България

ръководител-Светлана Чифлигарова

 

Виктория Постомпирова-Шумен-България

ръководител-Светлана Чифлигарова

 

Александър Петков-Шумен-България

ръководител-Светлана Чифлигарова

 

Димана Бекирска-София-България

ръководител-Татяна Антонова

 

Паула Михайлова-Сливен-България

ръководител-Снежина Великова

 

Алекс Маринков-Варна-България

ръководител-Йорданка Цолова

 

Вероника Тенева-Казанлък-България

ръководител-Галя Иванова

 

Александра Тодорова-Ловеч-България

ръководител-Кремена Попова

 

 

Момчил Симеонов-Ловеч-България

ръководител-Кремена Попова

 

Цвета Цанкова-Ботевград-България

ръководител-Димка Божилова

 

3 място

Калоян Захариев-София-България

ръководител-Николинка Климукова

 

Риана Иванова-Търговище-България

ръководител-Ивелин Стоянов

 

Габриела Косева-Шумен-България

ръководител-Светлана Чифлигарова

 

Сечил Айналь-Шумен-България

ръководител-Светлана Чифлигарова

 

Илина Ганчева-Шумен-България

ръководител-Светлана Чифлигарова

 

Галина Маринова-Търговище-България

ръководител-Даша Батембергска

 

Миглена Мариянова-Полски Тръмбеш-България

ръководител-Маринела Иванова

 

Никол Георгиева-Полски Тръмбеш-България

ръководител-Маринела Иванова

 

Преслава Енчева-Полски Тръмбеш-България

ръководител-Маринела Иванова

 

Ива Стоянова-Габрово-България

ръководители-Миглена Балканджиева, Даниела Казанджиева

 

Божидара Орцева-Разград-България

ръководител-Цветомира Петрова

 

Нихал Абтула-Разград-България

ръководител-Цветомира Петрова

 

Михаела Михова-Попово-България

ръководител-Искра Хаджииванова

 

Алев Ахмедова-Попово-България

ръководител-Искра Хаджииванова

 

 

Мая Найденова-Шумен-България

ръководител-Теменуга Христова

 

Ая Димитрова-Варна-България

ръководител-Йорданка Цолова

 

Никол Аргирова-Варна-България

ръководител-Йорданка Цолова

 

Мариела Ивелинова-Търговище-България

ръководител-Нели Димитрова

 

Авелина Голубева-Несебър-България

 

Боряна Белчинова-Пловдив-България

ръководител-Камелия Христева-Кочова

 

Йоана Козовска-Червен бряг-България

ръководител-Нина Горанова

 

Ивана Херувимова-Червен бряг-България

ръководител-Нина Горанова

 

Десислава Георгиева-Сливен-България

ръководител-Пенка Кушкиева

 

Жаклин Тодорова-Ловеч-България

ръководител-Кремена Попова

 

Йоанна Велучо-Ботевград-България

ръководител-Ирина Йорданова

 

Преслав Иванов-Ботевград-България

ръководител-Румелия Янкова

 

Александра Петрова-Ботевград-България

ръководител-Марияна Иванова

 

4 място

Виолета Недкова-Търговище-България

ръководител-Ивелин Стоянов

 

Ева Петкова-Шумен-България

ръководител-Светлана Чифлигарова

 

Габриела Райчева-Попово-България

ръководител-Искра Хаджииванова

 

Вяра Иванова-Попово-България

ръководител-Искра Хаджииванова

 

Симона Александрова-Шумен-България

ръководител-Теменуга Христова

 

Стефания Хаджииванова-Шумен-България

ръководител-Теменуга Христова

 

Даяна Василева-Шумен-България

ръководител-Теменуга Христова

 

Ева Стратиева-Варна-България

ръководител-Йорданка Цолова

 

Лилия Димитрова-Габрово-България

ръководител-Елиза Ковачева

 

Виктория Карнакова-Габрово-България

ръководител-Елиза Ковачева

 

Елеонора Чакърова-Каварна-България

ръководител-Галя Димитрова

 

Изабел Дженова-Червен бряг-България

ръководител-Нина Горанова

 

Владимир Маринов-Червен бряг-България

ръководител-Нина Горанова

 

Николета Димитрова-Сливен-България

ръководител-Пенка Кушкиева

 

Лилия Господинова-Ботевград-България

ръководител-Ирина Йорданова

 

Владимир Петров-Ботевград-България

ръководител-Лилия Костадинова

 

Александър Даков-Ботевград-България

ръководител-Даниела Георгиева

 

Цветелина Петкова-Ботевград-България

 

Лъчезар Вунчев-Ботевград-България

ръководител-Тошка Йончева

 

Айля Исмаил-Несебър-България

ръководител-Михаела Георгиева

 

Айча Исмаил-Несебър-България

ръководител-Михаела Георгиева

 

Славяна Иванова-Несебър-България

ръководител-Михаела Георгиева

 

Александра Радева-Несебър-България

ръководител-Михаела Георгиева

 

3 възрастова група

1 място

Михаела Видева-Шумен-България

ръководител-Светлана Чифлигарова

 

Ина Владимирова-Шумен-България

ръководител-Светлана Чифлигарова

 

Мартин Невянов-Ловеч-България

 

Йоана Максимова-Попово-България

ръководител-Искра Хаджииванова

 

Добромира Малчева-Попово-България

ръководител-Искра Хаджииванова

 

Валиана Янчева-Сливен-България

ръководител-Снежина Великова

 

Мартина Гочева-Варна-България

ръководител-Йорданка Цолова

 

Деница Димитрова-Провадия-България

ръководител-Петранка Йорданова-

 

Симона Цонкова-Казанлък-България

ръководител-Галя Иванова

 

Елеонора Буковска-Казанлък-България

ръководител-Галя Иванова

 

Виктория Говедарова-Казанлък-България

ръководител-Галя Иванова

 

Селин Муса-Казанлък-България

ръководител-Галя Иванова

 

Мария Пенкова-Ловеч-България

ръководител-Кремена Попова

 

Теодора Тодорова-Бургас-България

ръководител-Дончо Коев

 

2 място

Петя Ангелова-Търговище-България

ръководител-Ивелин Стоянов

 

Ния Маркова-Дупница-България

ръководител-Елена Марулевска

 

Венцислав Йосифов-Бургас-България

ръководител-Пепа Ангелова

 

Даная Бончева-Габрово-България

ръководител-Елиза Ковачева

 

Анелия Колева-Казанлък-България

ръководител-Галя Иванова

 

Божидар Маринов-Червен бряг-България

ръководител-Нина Горанова

 

Белослава Панчелеева-Ловеч-България

ръководител-Кремена Попова

 

Деница Пъшкова-Ловеч-България

ръководител-Кремена Попова

 

Веселина Ганчева-Несебър-България

ръководител-Михаела Георгиева

 

3 място

Мария Захариева-София-България

ръководител-Николинка Климукова

 

Катерина Чехларова-Търговище-България

ръководител-Даша Батембергска

 

Карина Спасова-Дупница-България

ръководител-Елена Марулевска

 

Нанси Николова -Дупница-България

ръководител-Елена Марулевска

 

Тамара Тодорова-Бургас-България

ръководител-Пепа Ангелова

 

Далия Намер-София-България

ръководител-Татяна Антонова

 

Лора Лозанова-София-България

ръководител-Татяна Антонова

 

Боряна Боянова-Попово-България

ръководител-Искра Хаджииванова

 

Велислава Недкова-Попово-България

ръководител-Искра Хаджииванова

 

Преслава Станева-Попово-България

ръководител-Искра Хаджииванова

 

Ростислава Божанова-Габрово-България

ръководител-Елиза Ковачева

 

Емили Цонева-Габрово-България

ръководител-Елиза Ковачева

 

Иво Райнов-Търговище-България

ръководител-Нели Димитрова

 

Дилек Ибрахимова-Тервел-България

ръководител-Виолета Янкова

 

Габриела Стоянова-Тервел-България

ръководител-Виолета Янкова

 

Кристина Димитрова-Казанлък-България

ръководител-Катя Зографова

 

Габриела Денчева-Казанлък-България

ръководител-Катя Зографова

 

Валентина Христова-Провадия-България

ръководител-Петранка Йорданова

 

Диана Пенова-Пловдив-България

ръководител-Камелия Христева-Кочова

 

Радосвета Флорева-Варна-България

ръководител-Севдалина Драгнева

 

Диана Желязкова-Червен бряг-България

ръководител-Нина Горанова

 

Катерина Иванова-Червен бряг-България

ръководител-Нина Горанова

 

Симона Семова-Ловеч-България

ръководител-Кремена Попова

 

Цветлена Стоянова-Ловеч-България

ръководител-Кремена Попова

 

Ралица Николова-Ловеч-България

ръководител-Кремена Попова

 

Гергана Тодорова-Ловеч-България

ръководител-Кремена Попова

 

Евгени Димитров-Ловеч-България

ръководител-Кремена Попова

 

Никол Христова-Ботевград-България

ръководител-Ина Трифонова

 

 

 

4 място

Катерина Христова-Търговище-България

ръководител-Даша Батембергска

 

Петър Александров-Търговище-България

ръководител-Даша Батембергска

 

Иван Крекманов-Дупница-България

ръководител-Елена Марулевска

 

Денис Георгиев-Дупница-България

ръководител-Елена Марулевска

 

Емма Димова-София-България

ръководител-Татяна Антонова

 

Никола Атанасов-Попово-България

ръководител-Искра Хаджииванова

 

Кристина Георгиева-Попово-България

ръководител-Искра Хаджииванова

 

Тиана Монева-Шумен-България

ръководител-Теменуга Христова

 

Мелиса Стоянова-Провадия-България

ръководител-Петранка Йорданова

 

Цветелина Дякова-Варна-България

ръководители-Севдалина Драгнева, Миглена Илиева

 

Цветелина Георгиева-Търговище-България

ръководител-Диана Ангелова

 

Дилек Музстафова-Търговище-България

ръководител-Диана Ангелова

 

Яна Чапкънова-Бургас-България

ръководител-Дончо Коев

 

Мариела Ангелова-Летница-България

ръководител-Светлана Стоянова

 

 

4 възрастова група

1 място

Елена Мазнева-Бургас-България

ръководител-Таня Стоянова

 

Сияна Тончева-Бургас-България

ръководител-Пепа Ангелова

 

Светослава Стаматова-Бургас-България

ръководител-Ваня Забунова

 

Ивайла Петрова-Попово-България

ръководител-Искра Хаджииванова

 

Надя Петкова-Варна-България

ръководител-Марияна Димова

 

Десислава Димова-Казанлък-България

ръководител-Галя Иванова

 

Магдалена Замова-Казанлък-България

ръководител-Галя Иванова

 

Иванина Колева-Казанлък-България

ръководител-Галя Иванова

 

Петя Петрова-Червен бряг-България

ръководител-Нина Горанова

 

Камелия Николова-Ловеч-България

ръководител-Кремена Попова

 

Десислава Димитрова-Ловеч-България

ръководител-Кремена Попова

 

Алекса Георгиева-Бургас-България

ръководител-Златка Коева

 

Румяна Михайлова-Бургас-България

ръководител-Златка Коева

 

 

 

2 място

Александра Атанасова-Попово-България

ръководител-Искра Хаджииванова

 

Илияна Банова-Шумен-България

ръководител-Теменуга Христова

 

Димана Стоянова-Шумен-България

ръководител-Теменуга Христова

 

Преслава Стефанова-Сливен-България

ръководител-Снежина Великова

 

Ивайло Бонев-Казанлък-България

ръководител-Галя Иванова

 

Нури Нури-Разград-България

ръководител-Георги Иванов

 

Дарина Ганчева-Несебър-България

ръководител-Михаела Георгиева

 

Камила Брагина -Несебър-България

ръководител-Михаела Георгиева

 

Стела Михова-Бургас-България

ръководител-Златка Коева

 

3 място

Петра Цанкова-София-България

ръководител-Николинка Климукова

 

Носейба Жамал-София-България

ръководител-Николинка Климукова

 

Полина Стефанова-Шумен-България

ръководител-Теменуга Христова

 

Десислава Герчева-Шумен-България

ръководител-Теменуга Христова

 

Габриела Славчева-Варна-България

ръководители-Севдалина Драгнева, Миглена Илиева

 

Мария Кръстева-Разград-България

ръководител-Георги Иванов

 

Пресияна Невянова-Ловеч-България

ръководител-Кремена Попова

 

4 място

Паулина Матеева-Варна-България

ръководители-Севдалина Драгнева, Миглена Илиева

 

Калина Василева-Варна-България

ръководители-Севдалина Драгнева, Миглена Илиева

 

Мила Иванова-Варна-България

ръководители-Севдалина Драгнева, Миглена Илиева

 

Кристина Карамфилова-Варна-България

ръководители-Севдалина Драгнева, Миглена Илиева

 

Тони Костадинов-Червен бряг-България

ръководител-Нина Горанова

 

Искра Тенева-Бургас-България

ръководител-Дончо Коев