ОДК-Несебър обяви отличените участници в първото издание на онлайн конкурса „Празник на мама“, в който участие взеха близо 550 деца от страната и чужбина. Журито, което отся най-оригиналните и интересни картички сред стотиците, изработени с ентусиазъм, търпение, въображение и усет за красивото, бе в състав: Михаела Георгиева –художник и директор на ОДК- Несебър, Катерина Стоянова – учител по информационни технологии и художник при ОДК-Несебър, Виолета Апостолова– учител по литературно и приложно творчество при ОДК-Несебър, Димитър Йорданов– учител по музика и фолклор при ОДК- Несебър и Вяра Кершер – организатор на събития при ОДК –Несебър.
Предоставяме на Ваше внимание наградените участници:
1-ВА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1-во Място
Димитър Красимиров Димитров – 10 г.
град Свищов
ръководител: Петя Димитрова
Ралина Стоянова Радева – 10 г.
град Варна
ръководител: Йорданка Аргирова
2-ро Място
Михаил Веселинов Петров
град Карнобат
ръководител: Цветелина Петрова
Нуркан Кенан Сабри -7 години
село Самуил
ръководител: Анета Борисова
Фанка Ангелова
град Карнобат
ръководител: Цветелина Петрова
Денислав Димов Попов – 3 клас
град Царево
ръководител: Мариета Борисова
3-то Място
Божидар Златев Манев – 10 години
град Сунгурларе
ръководител: Ваня Атанасова
Божидара Иванова Ефтимова -7 години
град Панагюрище
ръководители: Цветанка Мурджева и Павлинка Тушлекова
Елеонора Емилова Стефанова
град Перник
ръководители: Величка Ангелова, Радостина Стефанова
Емил Тихомир Драгулов -6 години
град Вършец
Лариса Лука Добрева -7 години
град Панагюрище
ръководители: Цветанка Мурджева и Павлинка Тушлекова
Надие Османова -9 години
село Самуил
ръководител: А.Чолак
Нурджихан Екрем,
Дениз Али,
Сибел Юсуф
село Преславци
2-РА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1-во Място
Станислава Георгиева Георгиева -11 год.
град Балчик
ръководител: Марияна Бабенкова
2-ро Място
Боряна Антонова Атанасова -14 год.
град Сливен
ръководител: Снежина Великова
Преслава Андреева Андреева -11 год.
град Несебър
ръководител: Росица Симова
3-то Място
Елена Калоянова Карагьозова -13 год.
град Обзор
Жизел Шермин Сюлейман -11 год.
град Балчик
ръководител: Марияна Бабенкова
3-та ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1-ро Място не се присъжда
2-ро Място
Букет Касаб -15 години
град Ардино
ръководител: Мюзейен Делиюсеин
Валентина Зеки Борисова -16 години
град Николаево
ръководител: Деляна Семова Братоева-Кръстева
3-то Място
Виктория Пламенова Недялкова -16 год.
град Дряново
ръководител: Гергана Симеонова
Радостин Алдинов Атанасов
град Търговище
ръководител: Иван Иванов
Наградите на отличените участници ще бъдат изпратени след девети март, а от десети март ще се изпращат грамотите за участие по имейл.