ТРИ ЗЛАТНИ, ЕДИН СРЕБЪРЕН И ЕДИН БРОНЗОВ МЕДАЛ ЗА БОЙЦИТЕ ОТ КЛУБ „БУШИДО“

Три златни, един сребърен, един бронзов медал и купа за „Best fighter“ станаха притежание на несебърските състезатели по карате. На международния турнир „ROMANIAN OPEN FULL CONTACT KARATE CUP 2021“ в град Сибиу, Румъния Виктор Байчев при мъже до 21 г., Стефан Димитров при Кадети и Велизар Киров при деца до 14 г. бяха безкомпромисни и завоюваха златните медали. Драгомир Антов направи отличен дебют и спечели сребърния медал при деца до 12 г., а Атанас Димитров спечели бронза при деца до 14 г.

Отлична  оценка за представянето си  получи Виктор Байчев, който бе удостоен с почетния приз за най-добър боец на турнира.

Състезанието бе последна проверка за кадетите и юношите преди Европейското първенство през ноември в гр. Орадя, Румъния.