ОТБОРЪТ НА ДЕВОЙКИТЕ ПО ТЕНИС НА МАСА КЪМ ПГТ ,,ИВАН ВАЗОВ“ ОТНОВО С ПРИЗОВО КЛАСИРАНЕ

След три години без спортни събития в страната посрещнахме с голямо удовлетворение възстановяването на състезанията от Националния спортен календар на Ученически спортни игри.

На областния етап на Ученически спортни игри по тенис на маса, проведен в гр. Бургас- спортна зала ,,Нефтохимик“, отборът на ПГТ ,,Иван Вазов“ – гр. Несебър, се представи в състав: Йоанна Стоянова, Нели Карагьозова и сестрите Христина и Василена Иванови.

След много добре изиграни срещи, с отлични технически и тактически стандарти на игра, и финална победа над тима на Търговската гимназия – гр. Бургас, отборът ни се класира на първо място и спечели правото да представлява област Бургас в зонален етап на Ученическите игри през м. април 2023 г. Да си пожелаем нови победи и участие във финалния кръг от Националния ученически спортен календар през м. юни 2023 г.